כוחות הבטחון

אתם המשרתים בכוחות הבטחון, כגון: משטרה, צבא, מד"א, כב"א, מאבטחים וכדו', נמצאים לרוב בחזית ומעמידים עצמכם בסיכון גבוה לחיכוך פיסי ובסכנת חיים.

רובכם בעלי משפחות ונכסים, ומוטב כי תסדירו את ענייני רכושכם אל מול בני זוגכם וילדיכם בצוואה.

  • הידעתם כי בני זוג רבים, אשר נותרו אלמנות ואלמנים כתוצאה מנפילת או פטירת יקיריהם בעת מילוי תפקידם, מתמודדים עם השכול הפרטי בליווי ובתמיכת משרד הבטחון. עם זאת, תמיכה זו הינה נפשית וכספית. אך לא מסדירה את חלוקת הרכוש אל מול בן הזוג ואל מול הילדים

  • ואז עולה השאלה, האם לערוך צוואה? צוואה אישית? או צוואה הדדית? וכמה עולה הצוואה? האם זה בכלל משתלם? האם יש עורך דין מומלץ לצוואה למרות שאנו לא מכירים אותו? האם יש המלצה על עורך דין לעריכת צוואה או עריכת הסכם ממון?

  • עריכת צוואה בה מפורטות הוראות מנוסחות היטב, לבן הזוג בנוגע לרכוש, לילדים ובעיקר כלפי המשך חיי בת או בן הזוג, לרוב מקילה על ההתמודדות לאחר ההסתלקות הפתאומית, ויוצרת סדר במציאות החדשה שנכפתה על המשפחה, ומקלה על התנהלותה בעתיד

  • חשוב להסדיר עניינים אלו בצוואה, במיוחד כאשר במשפחה ישנם ילדים קטינים, במידה ובת הזוג תהיה מעוניינת בהמשך הדרך ובעת הצורך לחיות בזוגיות חדשה עם בן זוג אחר. עניינים אלו מומלץ ללבן ביחד עם עו"ד מומחה בתחום.

משרדנו מתמחה בעריכת צוואות גם לסקטור כוחות הבטחון ומשפחותיהם.